uitslag fringo 2012
Alle scholen die zich met een volle poster hebben gemeld, staan op deze pagina.

Slagroomtaart + boekenpakket
1. groep 5/6, st. Ludgerusschool, Balk
2. groep 6, de Rosmolen, Ulvenhout
3. groep 6b/7b, C.B.S. De Rank, Sprang – Capelle

Regio zuidwest
1. bovenbouw, het Festijn, Rotterdam
2. groep 6, OBS De Baanbreker, Den Haag
3. groep 6, O.B.S De Houthoeffe, Hellevoetsluis

Slagroomtaart

10. groep 7, OBS ’t Ambyld, Terwispel
20. groep 7/8, de Klimop, Lintelo
30. groep 7, Emmaschool, Rijnsburg
40. groepen 5/6, obs De Schakel, Hoogezand
50. groep 6, CBS Merula, Heenvliet
100. groep 5a, Bs de Komeet, Malden

Volle kaarten
4. groep 6B, De Komeet, Malden
5. SWS de Driesprong, Vriescheloo
6. groep 6a Nico Bulderschool, Hoogezand
7. groep 6b van de Morgenster, Hoogeveen
8. groep 5/6, Basisschool de Regenboog, Westwoud
9. groep 7/8b, KBS de Wilgeroos
10. groep 7, OBS ’t Ambyld, Terwispel
11. CBS de Rank, Tijnje
12. groep 5, Het Roessink, Deventer
13. Kinderkring, Woubrugge
14. groep 7/8, CBD De Schalmei, Bant
15. Jozefschool Vinkeveen, Vinkeveen.
16. OBS Samen Een
17. groep 6B, Basisschool 't Meesterwerk, Schiedam
18. groep 5a, OBS de Klokkebei, Ulvenhout
19. groep 6b/7, CBS de Hoekstien, Surhuisterveen
20. groep 7/8, de Klimop, Lintelo
21. groep 5, Cbs de Ark, Vlaardingen
22. groep 7, IBS de Westreen
23. Sint Jozefschool, Wehe den hoorn
24. groep 6a, Bs. St Odulfus, Helmond
25. groep 5/6, De Vijzel, Hauwert
26. groep 6a, basisschool de Taaltuin, Schiedam.
27. groep 6, Van der Huchtschool Overhees, Soest
28. groep 6, Radboudschool, Heiloo
29. groep 6, Regenboogschool, Urk
30. groep 7, Emmaschool, Rijnsburg
31. groep 5, CBS De Schelp, Puttershoek
32. groep 4/5, de Klokkebei, Ulvenhout
33. groep 5, ODBS Het Stroink, Enschede
34. groep 5/6, cbs De Rank, Metslawier
35. groep 6, CBS De Zaaier, Andel
36. Kon. Beatrixschool, Culemborg
37. groep 6, de Regenboog, Utrecht
38. groep 5, obs Samen Een, Aalsmeer
39. groepen 5/6/7 obs De Omnibus, Delft
40. groepen 5/6, obs De Schakel, Hoogezand
41. groep 6, Pax Christischool, Limmen
42. groep 7, CBS De Schelp, Puttershoek
43. groep 5, CBS De Schelp, Puttershoek
44. groep 5,obs Bonnen, Gieten
45. groep 6-7-8, Us Nije Gea, Elahuizen
46. groep 7 en 8, C.b.s. De Bark, Valthe
47. J. Albrondaschool, Kiel-windeweer
48. groep 6, cbs De Eker, Anjum
49. groep 5/6, basisschool Betrouwen, Bakkeveen
50. groep 6, CBS Merula, Heenvliet
51. Th. J. Rijkenschool, Elshout
52. Bovenbouw A, Sbo de Zwaaikom, Hoogezand
53. groep 7, cbs De Borgwal, Renswoude
54. groep 7, CBS De Zaaier, Andel
55. groep 6a, basisschool de Morgenster, Hoogeveen
56. groep 7, koningin Wilhelminaschool, Rijnsburg
57. groep 6, Cornelis Musiusschool, Delft
58. groep 5, Cornelis Musiusschool, Delft
59. groep 5 en 6, Cbs 'de Vliet', Klaaswaal
60. groep 6, basisschool 't Geerke, Puiflijk
61. groep 6, 7 en 8, CBS Rehboth, Achlum
62. groep 6, CBS ‘De Rank’, Sprang-Capelle
63. groep 5, Radboudschool, Heiloo
64. groep 6, Flora, Borne
65. groep 6/7,De Uilenburcht, Beerta
66. groep 6, Bs Meerdijk, Waalwijk
67. groep 5/6, CBS RENGERSBORG, Farmsum
68. groep 6a, De komeet, Malden
69. groep 6, st Joannesschool, Oud Gastel
70. groep 5, o.b.s. ’t Ambyld, Terwispel
71. groep 6, o.b.s. 't Ambyld, Terwispel
72. groep 5A, CBS Het Kompas, Yerseke
73. groep 5, obs De Vlinder, Ter Apel
74. groep 6,7,8, CB de Zwaluw
75. groep 7/8, In de Lichtkring, Zeewolde
76. groep 5, OBS De Baanbreker, Den Haag
77. De oecumenische basisschool, Brummen
78. groep 6, Basisschool De Hoeksteen, Aalsmeer
79. groep 5/6, De Fontein, Lelystad
80. groep 4/5, B.s. Sint Radboud, Heiloo
81. leerkracht groep 6/7, Basisschool De Nijepoort, Groenekan
82. groep 7, Radboudschool, Heiloo
83. groep 6, Kon. Emmaschool, Rijnsburg
84. Foeke Sjoerds Skoalle, Oosternijkerk
85. groep 5 en 6, van CBS `t Fundament
86. groep 5, CBS de Merula
87. groep 5/6, De Bolster, Sambeek
88. CBS De Wegwijzer, Slochteren
89. groep 7, Pax Christischool, Limmen
90. groep 5/7, In de Lichtkring, Zeewolde
91. groep 6,7,8, Obs de Dubbele Punt, Aartswoud
92. groep 6/7, St. Radboudschool, Heiloo
93. CBS de Schelp, Puttershoek
94. groep 5 en 6, de Domino
95. groep 5, Basisschool de Regenboog, Geldrop
96. groep 6b, obs de Klokkebei, Ulvenhout
97. Sint Jozefschool, Nieuw Heeten
98. C.B.S. 't Warmelinck, Aalten
99. CBS De Vuurvlinder, Sneek
100. groep 5a, Bs de Komeet, Malden
101. groep 5, CBS De Wegwijzer, Zeist
102. obs Ruitenvelder, Froombosch
103. groep 5, basisschool het Nijepoortje, Groenekan
104. groep 6, Pniëlschool
105. groep 6, Basisschool de Regeboog, Geldrop
106. groep 6a, 't meesterwerk
107. groep 6, C.B.S. De Borgwal, Renswoude
108. groep 6c, De Paradijsvogel, Den Haag
109. Woldschool, Steenwijkerwold
110. Schakelklas-Oosseld, Doetinchem
111. groep 6, bs. De Vijfmaster, Veghel
112. groep 5, cbs de Fontein, Ten Boer
113. groep 6a, obs de Notenkraker, Den Haag
114. groep 6, CBS De Fontein, Ten Boer
De taart van de winnaars.
Bekijk ook de
Harlem shake die ze maakten.
groep 5/6, bs de Regenboog, Westwoud
Bovenbouw het Festijn, Rotterdam
groep 7, Emmaschool, Rijnsburg
groep 7/8, De Klimop, Lintelo
groep 5a, bs de Komeet, Malden
OBS De Baanbreker, Den Haag
OBS De Baanbreker, Den Haag
CBS Merula, Heenvliet
Op deze pagina vind je binnenkort alle scholen die hun FRINGO-poster van de editie 2014 vol hebben. Hieronder staat de uitslag van de vorige editie van FRINGO.
Volg ons
ook op